جلسه حلقه صالحین پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی با محوریت گام دوم " /> جلسه حلقه صالحین پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی با محوریت گام دوم " /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری جلسه حلقه صالحین بسیج در اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تفت
بازدید : 101 13 تير 1398 ساعت 9:40 شماره :61562

برگزاری جلسه حلقه صالحین بسیج در اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تفت

جلسه حلقه صالحین پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی با حضور اعضا و فرماندهان پایگاه های ادارات در محل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تفت تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تفت : جلسات حلقه های صالحین در سطح شهرستان با حضور مربیان و اعضا تشکیل می شود که خروجی و باز خورد این جلسات د رکوتاه مدت و بلند مدت بر روحیه بسیجیان و دیگر اعضا حلقه تاثیر مثبتی را برای ساختن جامعه ای عاری از معضلات اجتماعی فراهم می کند . تربیت انسان مومن ، بصیر ، مجاهد ، فعال ، انقلابی و دارای موضع از اهداف اصلی و اساسی شجره طیبه صالحین است تا با اتکا به این اصول ضمن حفظ آرمان ها و دستاورد های نظام اسلامی ، رسیدن به نقطه اوج اهداف انقلابی را فراهم سازد .

رئیس پایگاه بسیج شهید رجایی شهرستان تفت گفت : هدف کلیدی بیانیه گام دوم انقلاب ،  زمینه سازی ظهور است جوانان پیشگامان گام دوم انقلاب اسلامی هستند هدف از تشکیل حلقه های صالحین تحلیل هایی که باید حاکم بر قواعد منطقی باشد . مباحث باید مطابق با بیانات امام (ره) و مقام معظم رهبری بررسی و در جامعه اسلامی ایران پیاده کنیم . 

سید مصطفی جعفری درادامه افزود : تشکیل حلقه های صالحین ترویج روحیه جهادی و انقلابی و تبیین رویکرد های استکبار ستیزی  ،سوژه یابی و تبادل نظر د رخصوص مسایل متعدد جامعه و همچنین ارایه راهکار های جلوگیری ا زمعضلات اجتماعی و .. ا زجمله دیگر اهداف حلقه ها ی صالحین است .  

مربی حلقه ها ی صالحین با بیان این که هدف اصلی گام دوم انقلاب اسلامی زمینه ظهور است اصلاح خود و جامعه و بی تفاوت نبودن نسبت به دو مقوله مهم امر به معروف و نهی ا زمنکر از جمله ویژگی های منتظرین واقعی امام زمان (عج) دانست .

حجت الاسلام علی بردستانی ضمن تاکید بر خود سازی ، بصیرت دهی ، حمایت از ولایت فقیه د رجامع خاطر نشان کرد تا انسان خود را د رمسیر محور های رشد قرار ندهد نمیتواند فرد موثری د رجامعه باشد  برای مثال استفاده مطلوب از شبکه های اجتماعی را گام مثبتی در رشد و بالندگی جوانان دانست و نقطه مقابل آن استفاده ناصحیح از کانال ها ی مجازی را که آثار منفی به دنبال دارد را خاطر نشان کرد .

وی در پایان بخش سخنان خود با بیان اینکه امروزه بسیجیان باید در راستای خنثی کردن توطیه های دشمنان پیش قدم باشند و با بالا بردن بصیرت خود هجمه های دشمنان را ناکام بگذارند . اگر جوانان مومن و متدین کشور با روحیه بسیجی و انقلابی رشد کنند قطعا به فرد مفیدی برای انقلاب اسلامی تبدیل خواهند شد و این مهم د رحلقه های صالحین نیز واکاوی شده و به نتایج مطلوبی نیز دست پیدا کرده ایم .

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :