به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان ، بهروز شها" /> به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان ، بهروز شها" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدار مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و رئیس منابع طبیعی شهرستان اردکان با فرماندار اردکان
بازدید : 52 25 خرداد 1398 ساعت 13:17 شماره :60769

دیدار مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و رئیس منابع طبیعی شهرستان اردکان با فرماندار اردکان

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان ، بهروز شهابی زاد ( فرماندار اردکان ) در دیداری با مهندس آخوندی ( مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ) با اشاره به وسعت شهرستان اردکان گفت : عرصه های طبیعی اردکان در دهه های اخیر با دخالت های انسانی تغییرات زیادی داشته است . وی حفظ مراتع و پوشش های گیاهی و اجرای طرح های آبخیزداری را ضروری دانست و بر آمادگی شهرستان در اجرای هر چه بهتر آن ها تاکید کرد .

فرماندار شهرستان اردکان ، این شهرستان را معدن خیز توصیف کرد و با اشاره به نقش اردکان در اقتصاد استان ، پی گیری و نظارت بر نحوه فعالیت معادن به ویژه مطالبه جدی در خصوص خسارات ناشی از فعالیت عای معدنی را خواستار شد .

 و در پایان مهندس آخوندی مدیر کل استان نیز با بیان نقطه نظرات خود پرداخته و قول پی گیری و مساعدت لازم برای رفع مشکلات شهرستان را دادند .

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :