پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نشست صمیمانه فرماندار اشکذر با جمعی از مسئولین ادارت این شهرستان و اعضای شورای اسلامی روستاهای خضرآباد
بازدید : 46 24 خرداد 1398 ساعت 12:59 شماره :60714

نشست صمیمانه فرماندار اشکذر با جمعی از مسئولین ادارت این شهرستان و اعضای شورای اسلامی روستاهای خضرآباد
 

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشکذر، نشستی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات مختلف شهرستان اشکذر، امام جمعه و اعضای شورای اسلامی روستاهای خضرآباد در مسجد روستای اتابک بخش خضرآباد برگزار گردید

در این جلسه اعضای شورای روستاها  به نوبت به بیان مهم ترین مسائل و  مشکلات روستاها در زمینه های مختلف پرداختند.

هادی نسب فرماندار اشکذر از مسئولین حاضر در جلسه خواست، با تمام توان در جهت رفع نیازهای مردم گام  بردارند. در ادامه نمایندگان و مدیران ادارات، نسبت به اقدامات خود جهت رفع مسائل موجود توضیحاتی ارائه نمودند.

با توجه به اینکه از جمله مسائل مذکور در جلسه مشکلات موجود در زمینه منابع طبیعی مانند واگذاری زمین به منظور کاربری های مختلف، پر شدن مخازن بندها از رسوب و ... بود نماینده اداره منابع طبیعی شهرستان اشکذر به اعتبارات صندوق توسعه ملی جهت لایروبی سدها و کنترل سیل اشاره نمود.

سرپرست فرماندار اشکذر گفت: مدیران ادارات باید با حضور مستمر و فعال خود در بخش خضرآباد پاسخگوی مسائل و مشکلات این بخش در حوزه های مختلف باشند.

وی خطاب به اعضای شوراهای اسلامی بخش خضرآباد گفت: انچه به ما کمک می کند تا مسائل بخش را با سرعت بیشتری پیگیری کنیم اولویت بندی مشکلات است که خود مستلزم برگزاری نشست های مشترک اعضای شورای اسلامی روستاهاست.

                      

                   

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :