به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان ، در " />  به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان ، در " /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بررسی زمینه های همکاری مشترک اداره منابع طبیعی استان و دانشگاه اردکان
عناوين خبري
بازدید : 41 21 خرداد 1398 ساعت 8:40 شماره :60614

بررسی زمینه های همکاری مشترک اداره منابع طبیعی استان و دانشگاه اردکان

 به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان ، در جلسه ای با حضور مدیر کل منابع طبیعی استان و ریاست دانشگاه اردکان زمینه های همکاری مشترک اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و دانشگاه اردکان بررسی شد.

 در ابتدای این جلسه خانم دکتر بهجتی ریاست دانشگاه اردکان ضمن تشکر از مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در سخنانی با معرفی دانشگاه و بر شمردن پتانسیل های آن و اعضاء هیئت علمی خواستار همکاری مشترک در زمینه گیاهان دارویی ، طرح های بیابان زدایی و آبخیزداری شدند .

 در ادامه مهندس آخوندی مدیر کل منابع طبیعی استان نیز ضمن اعلام آمادگی همکاری در زمینه های مورد درخواست دانشگاه ، قول مساعد بابت بررسی سریع طرح های ارسالی از طرف دانشگاه و اجرایی شدن آن دادند.

 در این جلسه افخمی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان به معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه و تنی چند از اعضای هیئت علمی نیز در سخنانی نظرات خود را در راستای همکاری های مشترک بیان نمودند .

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
16 دی 1397 ساعت 12:51
2 شهريور 1395 ساعت 12:23
علیرضا کریمی - کارشناس ارشد آبخیزداری
6 مرداد 1395 ساعت 11:46
الهام فخیمی - رابط روابط عمومی شهرستان ابرکوه
27 ارديبهشت 1395 ساعت 12:33
مهردادمتولی کارشناس ارشدمنابع طبیعی
27 بهمن 1394 ساعت 12:15