به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز یزد ، درنشستی با حضورمدیرکل منابع طبیعی و آب" /> به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز یزد ، درنشستی با حضورمدیرکل منابع طبیعی و آب" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - معرفی رئیس جدید اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان میبد
بازدید : 94 23 ارديبهشت 1398 ساعت 13:12 شماره :59621

معرفی رئیس جدید اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان میبد

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز یزد ، درنشستی با حضورمدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان،معاون سیاسی امنیتی فرماندارمیبد و جمعی ازمسئولین از خدمات عباس دهقانی قدردانی و جمال جنتی بعنوان رئیس جدیدمنابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میبد معرفی شد.

مدیرکل اداره منابع طبیعی استان دراین مراسم با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان میبد در حوزه منابع طبیعی گفت:خوشبختانه منابع طبیعی درشهرستان میبد اقدامات خیلی خوبی را انجام داده است .

آخوندی افزود: ازمحل صندوق توسعه ملی حدود30میلیاردریال اعتبار درپروژهای منابع طبیعی شهرستان میبد و درعملیات های مختلف مرتع،بیومکانیک و آبخیزداری  هزینه شده است که این پروژه ها بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی گفت:امسال با رشد اعتباری که ازصندوق توسعه برای استان منظور شده است ؛درشهرستان میبد هم این افزایش اعتبار را خواهیم داشت .

آخوندی اظهار داشت :با توجه به اینکه منطقه ندوشن قطب دامداری است و درچندسال گذشته خشکسالی های متعددی را تجربه کرده است اما امسال با بارش رحمت الهی ،سال اراضی آب خوب داریم  و می طلبد که امسال پروژه های بزرگ و قابل توجهی درجهت حفظ احیا و توسعه عرصه های منابع طبیعی درشهرستان میبدداشته باشیم .

وی اشاره کرد :میبد با وجود صنایع ظرفیت های خوبی دارد و می طلبد که بحث توسعه فضای سبز را با همکاری مسئولین به ویژه بخش صنایع و معادن درراستای حفظ  این عرصه ها و توسعه فضای سبز داشته باشیم .

شهرستان میبد 500هزار هکتار اراضی منابع طبعی اعم از مرتع و بیابان را درخود جای داده است .

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
16 دی 1397 ساعت 12:51
2 شهريور 1395 ساعت 12:23
علیرضا کریمی - کارشناس ارشد آبخیزداری
6 مرداد 1395 ساعت 11:46
الهام فخیمی - رابط روابط عمومی شهرستان ابرکوه
27 ارديبهشت 1395 ساعت 12:33
مهردادمتولی کارشناس ارشدمنابع طبیعی
27 بهمن 1394 ساعت 12:15