به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان ، نهم اردی" /> به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان ، نهم اردی" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بزرگداشت و تجلیل از اعضای شورای شهر عقدا شهرستان اردکان به مناسبت روز شوراها
بازدید : 34 10 ارديبهشت 1398 ساعت 11:26 شماره :59431

بزرگداشت و تجلیل از اعضای شورای شهر عقدا شهرستان اردکان به مناسبت روز شوراها

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان ، نهم اردیبهشت ماه روز شوراها ، رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است . نهاد شورا که شالوده آن ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلام دارد ، در واقع به فرایند واگذاری امور بر مردم عینیت بخشیده و نقش افرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه را محقق کرده است .

به همین مناسبت در محل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جلسه ای با حضور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان ، بخشدار ، شهردار شهر عقدا و اعضای شورای اسلامی عقدا برگزار گردید .

 در این جلسه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر عقدا و همچنین بخشدار محترم ضمن تشکر از همکاریهای انجام گرفته فیمابین اداره ، شورا و بخشداری گزارشی از عملکرد خود در زمینه منابع طبیعی را بیان نمودند .

 و در پایان به منظور بزرگداشت و تجلیل از اعضای شورای عقدا که تلاشهای مخلصانه و وافری در جهت حفاظت از منابع طبیعی گسترش و توسعه فضای سبز و همچنین راه اندازی واحد منابع طبیعی بخش عقدا داشته تقدیر و تشکر به عمل آمد .

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
16 دی 1397 ساعت 12:51
2 شهريور 1395 ساعت 12:23
علیرضا کریمی - کارشناس ارشد آبخیزداری
6 مرداد 1395 ساعت 11:46
الهام فخیمی - رابط روابط عمومی شهرستان ابرکوه
27 ارديبهشت 1395 ساعت 12:33
مهردادمتولی کارشناس ارشدمنابع طبیعی
27 بهمن 1394 ساعت 12:15