به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان ، جلس" />  به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان ، جلس" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری سومین جلسه کارگروه تخصصی امور سیل و مخاطرات برق ، آب و فاضلاب شهرستان اردکان
بازدید : 49 28 فروردين 1398 ساعت 11:4 شماره :59102

برگزاری سومین جلسه کارگروه تخصصی امور سیل و مخاطرات برق ، آب و فاضلاب شهرستان اردکان

 به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان ، جلسه کارگروه تخصصی امور سیل و مخاطرات برق ، آب و فاضلاب شهرستان اردکان با حضور رئیس و جمعی از کارشناسان اداره منابع طبیعی ، سرپرست فرمانداری ، نمایندگانی از بخشداری ، آب منطقه ای ، شبکه بهداشت و درمان ، هواشناسی ، اداره برق ، شهرداری و ... در سالن شهید پایدار اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان برگزار گردید .

در این جلسه ابتدا جدیدی ( سرپرست فرمانداری شهرستان ) در خصوص شرایط خشکسالی چند سال گذشته ، بارندگی های اخیر و لزوم آمادگی همه دستگاه ها در صورت بروز سیل و مقابله با خطرات احتمالی مطالبی را بیان نمودند .  همچنین بازدیدها و نظارت های مستمر بر پروژه های ساخته شده قبلی و در دست ساخت را مورد تاکید قرار دادند .

و در ادامه افخمی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان از اقدامات انجام گرفته در این خصوص که شامل تخلیه رسوب بند روستاهای سرو بالا ، ایجاد بند خاکی رحمت آباد را یادآوری نمود و در ضمن کلیه موارد اصلاحی و احداثی مربوط به حوزه آبخیزداری را جهت بررسی و اقدامات بعدی مورد تاکید قرار دادند . 

و در ادامه هر کدام از کارشناسان در رابطه با سیل و خسارات ناشی از آن راهکار هایی پیشنهاد دادند و در پایان به جمع بندی مطالب مطرح شده پرداخته شد. 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
16 دی 1397 ساعت 12:51
2 شهريور 1395 ساعت 12:23
علیرضا کریمی - کارشناس ارشد آبخیزداری
6 مرداد 1395 ساعت 11:46
الهام فخیمی - رابط روابط عمومی شهرستان ابرکوه
27 ارديبهشت 1395 ساعت 12:33
مهردادمتولی کارشناس ارشدمنابع طبیعی
27 بهمن 1394 ساعت 12:15