به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان یزد:  م" /> به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان یزد:  م" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نشست مدیر کل زندان ها با مسئولین و پیمانکاران اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری یزد
بازدید : 198 11 دی 1397 ساعت 9:56 شماره :55495

نشست مدیر کل زندان ها با مسئولین و پیمانکاران اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری یزد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان یزد:  مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی استان به همراه مسئول بنیاد تعاون  و تنی چند از مسئولان این اداره کل با حضور در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد در نشستی  در رابطه با به کارگیری مددجویان در منابع طبیعی شرکت کردند.

 در این نشست که مدیر کل، معاونین ، روسای ادارات و پیمانکاران اداره کل منابع طبیعی نیز شرکت داشتند موضوعات مربوط به چگونگی بکار گیری مددجویان به بحث و بررسی گذاشته شد.

  در ابتدای این نشست آخوندی مدیر کل منابع طبیعی و ابخیزداری ضمن تشکر از حضور مدعوین  گزارشی از اقدامات انجام شده بر اساس تفاهم نامه منعقده بین دو اداره کل سخن گفت .

در ادامه ذوالفلعی نژاد مدیر کل زندانها از تلاش های منابع طبعی در استای آموزش و بکارگیری مددجویان تقدیر نموده و مطالبی را در رابطه با محسنات و چگونگی بکار گیری مددجویان با توجه با تخصص های موجود بین انان بیان کرد. 

وی در ادامه از همکاری اداره منابع طبیعی شهرستان بافق در یکارگیری 28 مددجو تقدیر نموده و از سایر ادارات و همچنین پیمانکاران درخواست کرد تا با اعتماد و اطمینان کامل به بکار گیری مددجویان اقدام نموده و این فعل را عملی خداپسندانه دانست .

 سپس مشکلان و ابهامات موجود در این زمینه توسط روسای ادارات و پیمانکاران به بحث و بررسی گذاشته شد و مقرر گردید تاتعداد نیروی مورد نیاز توسط پیمانکاران و ادارات حداکثر ظرف یک هفته به بنیاد تعاون اعلام و اقدام مقتضی در زمینه بکار گیری انان بعمل اید.

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :