عناوين خبري
بازدید : 78 22 تير 1396 8:50 شماره :51172

بازدیدهيات نظارت و ارزشيابي اداره كل منابع طبيعي استان يزد از شهرستان اردکان
به گزارش روابط عمومي اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان اردكان هيات نظارت و ارزشيابي اداره كل منابع طبيعي استان يزد با حضور در این اداره به ارزشيابي فعاليت هاي سال 1395  پرداختند.
در ابتدا جلسه با تلاوت آياتي چند از كلام ا... مجيد آغاز گرديد. سپس عاقبت خیری دبیر هيات نظارت و ارزشيابي استان ضمن اشاره به کسب رتبه برتر شهرستان اردکان در بین تمام ادارات استان و تقدیر و تشکر از مدیریت و پرسنل این اداره اظهار داشته درسال 95 برای اولین بار نحوه امتیازدهی بر اساس شاخص های ارسالی از اداره کل بوده و درباره اهمیت شاخص و ملاک بودن آن ها برای ارزشیابی مطالبی را بیان نمودند.
افخمی رئيس اداره شهرستان ضمن عرض خیرمقدم به اعضای هیات نظارت و ارزشیابی ابتدا مطالبی را در خصوص مشکلات و مسائل موجود در شهرستان درخصوص واحد حفاظت و حمایت ، کمبود نیرو ، امکانات ، ماشین آلات و گستردگی و وسعت شهرستان و حفاظت از عرصه های منابع طبیعی و.... بیان نموده و سپس در خصوص عملکرد شهرستان در سال 95 در همه واحدها توضیحاتی را در قالب پاورپوینت ارائه نمودند. 
در ادامه كارشناسان ستادي استان در هر بخش در خصوص نحوه ارزشيابي و نظارت فعاليت ها و پروژه هاي اجرايي شهرستان در سال 1395 توضيحاتي را ارائه داده و به جمع بندي مطالب پرداختند و خواستار رفع كاستي ها و نواقص موجود شدند. 
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :