به گ" /> به گ" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - معاون عمرانی فرماندار شهرستان یزد از از نهالستان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان بازدید کرد.
عناوين خبري
بازدید : 448 12 بهمن 1396 8:39 شماره :46496

معاون عمرانی فرماندار شهرستان یزد از از نهالستان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان یزد معاون عمرانی فرمانداری این شهرستان از نهالستان  منابع طبیعی در تاریخ 11 بهمن ماه سالجاری بازدید کرد و از نزدیک در جریان مراحل تولید نهال در این نهالستان قرار گرفت

 

در این بازدید مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان به همراه معاون فنی و رئیس اداره جنگلکاری و جنگلداری اداره کل نیز حضور داشتند.

محمدرضا آخوندی ضمن تشریح فعالیتهای صورت گرفته در این نهالستان به پاره ای از مشکلات خصوصا کمبود اعتبار اشاره نمود.

فلاح معاون فرماندار یزد از قسمتهای مختلف نهالستان و از سیستم جدید آبیاری اجرا شده در این نهالستان که از مزایای آن مصرف آب  کم می باشد  توسط کارشناس ناظر نهالستان  بازدید کرد.

ایشان ضمن تاکید بر توسعه فضای سبز و ادامه فعالیتهای فرهنگ سازی به منظورفراهم سازی مشارکت مردم جهت کاشت ، توسعه و حفظ فضای سبز ، بر  استفاده از روشهای بومی کم هزینه جهت تولید نهالهای گلدانی تاکید نمود.

آن مقام از زحمات این مجموعه تشکر و موافقت خود را مبنی بر پیگیری اعتبارات مورد نیاز اعلام نمودند.

سالانه در این نهالستان بیش از 200 هزارنهال مورد نیاز شهرستانهای استان تولیدمی گردد  واز این بابت نهالستان بزرگ یزد نامیده می شود که اهمیت آن  را در توسعه فضای سبز در استان نشان می دهد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
16 دی 1397 12:51
2 شهريور 1395 12:23
علیرضا کریمی - کارشناس ارشد آبخیزداری
6 مرداد 1395 11:46
الهام فخیمی - رابط روابط عمومی شهرستان ابرکوه
27 ارديبهشت 1395 12:33
مهردادمتولی کارشناس ارشدمنابع طبیعی
27 بهمن 1394 12:15