جلسه صندوق حمایت از توسعه منابع " /> جلسه صندوق حمایت از توسعه منابع " /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی در یزد راه اندازی می شود
عناوين خبري
بازدید : 454 6 شهريور 1395 10:3 شماره :44898

صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی در یزد راه اندازی می شود

 

جلسه صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان یزد با حضور مشاور محترم رییس سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور و مسئول تشکیل صندوق های حمایت از توسعه منابع طبیعی استان،مدیرکل منابع طبیعی،روسای ادارات شهرستان و مدیران عامل شرکت تعاونی های فراگیر منابع طبیعی استان در یزد تشکیل شد.

درابتدا مهندس لعلی نیا مسئول تشکیل صندوق های حمایت از منابع طبیعی کشور اظهار داشت:

تلاش می کنیم تا صندوق توسعه منابع طبیعی و آبخیزداری در استان یزد با هدف حمایت از فعالان این بخش را راه اندازی کینم.

وی  یکی از اهداف مهم این صندوق را تقویت مشارکت و بهبود شرایط بهره برداران جوامع محلی برای تامین منابع مالی و اعتباری در راستای حفظ،احیاو توسعه منابع طبیعی دانست و افزود ایجاد صندوق توسعه منابع طبیعی این استان نقش مهمی در مشارکت مردمی در زمینه حفظ و توسعه اقتصادی منابع طبیعی دارد.

در ادامه محمد رضا آخوندی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد:جلب مشارکت های مردمی و بهره برداران عزصه های منابع طبیعی و استفاده از سرمایه های پراکنده این بخش در جهت حفظ و احیاء پایدار منابع طبیعی از راهبردهای اصلی این صندوق دانست.

گفتنی است صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان یزد با سرمایه یک میلیارد تومان تشکیل می شود که 51% از آورده این صندوق از سوی مردم و 49% از طرف دولت پرداخت می شود.

 
 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
16 دی 1397 12:51
2 شهريور 1395 12:23
علیرضا کریمی - کارشناس ارشد آبخیزداری
6 مرداد 1395 11:46
الهام فخیمی - رابط روابط عمومی شهرستان ابرکوه
27 ارديبهشت 1395 12:33
مهردادمتولی کارشناس ارشدمنابع طبیعی
27 بهمن 1394 12:15